aktualnie znajdujesz się > pawilony biurowe
skorzystaj z opcji leasingu
Pawilony biurowe

Pawilony biurowe

Specjalnością firmy M&W Construction są pawilony biurowe – obiekty całoroczne o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Korzystając z najlepszych materiałów oraz sprawdzonych, nowoczesnych rozwiązań, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość oraz efekt końcowy spełniający Wasze indywidualne zapotrzebowania.

Trwałość i szybka realizacja

Pawilony biurowe są konstrukcjami modułowymi, w związku z czym mogą posiadać dowolną powierzchnię, a w przyszłości można je bezproblemowo rozbudowywać o kolejne moduły. Zastosowanie stalowej konstrukcji i zabudowy z płyty warstwowej posiadającej rdzeń poliuretanowy, styropianowy lub z wełny mineralnej sprawia, że są to obiekty stabilne, odporne na każde warunki i zapewniające komfort użytkownikom. Trwałość idzie tutaj w parze z prostotą, dlatego też realizacja inwestycji jest błyskawiczna.

Nowoczesny design

Pawilony biurowe M&W Construction wyróżniają się estetyką. Naszym Klientom oferujemy wiele sposób wykończenia elewacji zewnętrznej, które dzięki dużej różnorodności spełnią oczekiwania inwestorów o zróżnicowanych potrzebach i gustach estetycznych. Stosujemy najnowsze systemy elewacji oraz rozwiązania, dzięki którym uzyskujemy doskonałe efekty wizualne.

Planowanie Pawilonów