aktualnie znajdujesz się > pawilony
skorzystaj z opcji leasingu

Pawilony

Pawilony i kontenery wykonywane przez firmę M&W Construction to nowoczesne obiekty modułowe wyróżniające się stylem, wysoką jakością zastosowanych materiałów oraz perfekcyjnym wykończeniem.

Pawilony i kontenery powstają z prefabrykowanych modułów, które pozwalają na dowolne łączenie poszczególnych elementów zapewniając szybkość montażu, demontażu, jak również rozbudowy.

Nasze obiekty idealnie sprawdzają się jako pawilony handlowe lub pawilony gastronomiczne.W przypadku obiektów tymczasowych doskonale zdają egzamin jako biura sprzedaży mieszkań z możliwością wykorzystania ich przy wielu inwestycjach.Nasze obiekty wykonywane są w konstrukcji stalowej zabudowanej płytą warstwową z rdzeniem poliuretanowym, styropianowym lub z wełną mineralną. Jednocześnie dzięki zastosowaniu najnowszych systemów elewacyjnych takich jak np. panele alucobond, panele żaluzyjne, kasety elewacyjne, ozdobne profile faliste, deski elewacyjne, pawilony wyróżniają walory wizualne i estetyczne.

Obok nowoczesnej architektury wykonywane przez naszą firmę kontenery biurowe, kontenery socjalne i pawilony charakteryzuje wysoka izolacja termiczna i akustyczną, co pozwala na obniżenie kosztów eksploatacji.

Planowanie Pawilonów